ORDUYU ŞAHA KALDIRAN ADAM
30.01.2017 Saat : 10:25
  


 

   'Seyyah Kadınlar Orduyu Geziyor' projesi nedeniyle Ordu'da bulunduğumuz süre içerisinde kendisiyle tanıştık. Gezi boyunca tüm seyyah kadınlarla yakından ilgilendi ve şehirle ilgili sorduğumuz her soruya içtenlikle cevap verdi. Ordu şehri için büyük kazanım Mustafa SEZER.

   Türkiye'nin ilk ve tek vali danışmanı Mustafa SEZER, daha önce yıllarca ulusal medyada çalışmış. Denizli'de de bir çok yerde Denizli'ye katkılarından dolayı cadde ve sokaklara ismi verilen Mustafa SEZER, Ordu'yu adeta şaha kaldırdı. Ordu'ya ilk geldiğinde 150 bin olan turist sayısını, yaptığı çalışmalarla kısa sürede 900 bine çıkarmayı başardı. Ordu Valisi İrfan BALKANLIOĞLU, 'Mustafa kardeşim göreve geldikten sonra Ordumuza gelmeyen televizyon ve gazete kalmadı. Uluslararası medya Orduya adeta akın etti. Biz de kendisine başarılarından dolayı bir kaç kez ödül verdik. Mustafa SEZER sıradışı bir insan. Yaptığı sıradışı çalışmalarla Ordu'yu her gün Türkiye ve Dünya gündemine taşıdı. Bizde kendisine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bir insanın ismi cadde ve sokağa kolay kolay verilmez. Mustafa'nın ismi memleketinde bir çok cadde ve sokağa verilmiş. Sözün bittiği yer burasıdır. Mustafa SEZER'in Ordu için önemli katkısı oldu, bundan sonra da katkısının devam edeceğini düşünüyorum.' dedi.

   Hem Denizli'de hem de Ordu'da şehrin tanıtımına bu kadar katkı sağlayan ve her gittiği yerde çıtayı biraz daha yükseltip fark yaratmak elbette tesadüf olamaz. Mustafa SEZER, Ordu Gezisi boyunca bu konudaki tecrübesini bize ziyadesiyle hissettirdi. Buradan kendisine tekrar teşekkür ediyoruz.
Toplam 0 Yorum.

Reklam Alanı

Bu sitede bulunan tüm içerik ve görsel materyal izinsiz kullanılamaz.