BASINDA BİZ
12.10.2016 Saat : 12:17
  


 

  Biz, gezdiğimiz gördüğümüz yerleri paylaşan gezginler olarak ne kadar insana ulaşabilirsek, ne kadarına sesimizi duyurabilirsek o kadar mutlu olacağımızdan iletişim bizim olmazsa olmazlarımızdan... Sosyal medyayı olabildiğince aktif kullanmaya çalışıyoruz...Özellikle artık herkesin hesabının olduğu Facebook ve Instagram vazgeçilmezlerimizden...Bunun yanında Youtube ve Twitter hesabımıza yavaş yavaş hareketlendirmeye başladık. Sonuçta ne kadar iletişimin içinde olursak o kadar daha fazla insana ulaşabileceğimizin bilincindeyiz ve buna çok önem veriyoruz.

 

  Bu süreç içerisinde dünden bugüne Pabucumun Gezgini olarak gerek internette gerekse de radyoda bir çok kez haber olduk veya kendimizi anlatma fırsatına sahip olduk. Kronolojik sıraya göre işte bu haberlerden bir kaçı...

 

  Hakkımızda çıkan ilk haber Kokla Dünyayı internet sitesinde, sitenin bizden "İlham Veren 10 Gezgin Çift" kategorisinde bahsetmesiydi.

http://www.kokladunyayi.com/serbest-boumllge/lham-veren-10-cft-gezgn

 

  Asya Gezimiz öncesi TRT Radyo 1  gibi ülkemizin en önemli radyosunda "Gecenin İçinden Gece Seyri" programında  Murat Can CANBAY'ın konuğu olduk. Gezi öncesi moral ve motivasyonumuz tavan yaptı adeta...

 

 

  Asya Gezi'miz başladı. Henüz ilk ülkemiz Sri Lankadayız. Facebook ve İnstagram hesaplarımızda bir hareketlilik var. Sürekli bir beğeni, takip etme durumları... Türkiye'nin önemli içerik sitelerinden onedio.com'da bizden bahsediyorlar. Bu sefer  "Birbirinden İlginç Hikayeleriyle Şu Anda Dünyayı Gezmekte Olan Türk Gezginler"  başlığı altındaydık.

https://onedio.com/haber/birbirinden-ilginc-hikayeleriyle-su-anda-dunyayi-gezmekte-olan-14-turk-gezgini-685155

 

  Murat Can CANBAY gezimiz esnasında bizi Bali-Endonezya'da buldu ve Ramazan Bayramı arefesinde yayınlanmak üzere gezimizin nasıl geçtiğine dair sohbet ettik. TRT Radyo 1 'den tekrar sesimizi dünyanın her yerine ulaştırdık.

 

 

  Gezimiz bitti, çok şey vardı anlatılacak. TRT Radyo 1 başladığı işi bitirdi ve bizi tekrar canlı yayın konuğu olarak TRT İzmir Stüdyoları'nda ağırladı.

 

 

   "Gezgin olmaya nasıl karar verdik" sorusunun cevabını "bizimlegez.com" sayfasında verdik.

   http://www.bizimlegez.com/papucumun-gezgini-nasil-gezgin-oldu-1024.html
Göksel
16.10.2016 20:00
https://youtu.be/hDju29qg9m8
Toplam 1 Yorum.

Reklam Alanı

Bu sitede bulunan tüm içerik ve görsel materyal izinsiz kullanılamaz.