SPONSORLUKLAR
26.09.2016 Saat : 14:48
  


 

 

   Henüz profesyonel anlamda bir sponsorluk anlaşmamız olmamakla birlikte, gezimiz boyunca bize katkı sunan bazı destekçilerimize teşekkürü borç biliriz.

   Gezimize başlamadan iki hafta önce, "Size iyi bir fotoğraf makinası gerekir, çok güzel yerler göreceksiniz" deyip Balıkesir'den fotoğraf makinasını kargolayan, üniversiteden arkadaşımız  MEHMET GÜNEŞ İZCİOĞLU, sen olmasaydın o muhteşem fotoğrafları çekemezdik.

   Gezimizin her dakikasında bizimle birlikte gezen ve iyisi can kurtarıcı, kötüsü ise can sıkıcı olabilecek SIRT ÇANTA' mızın sponsoru YELİZ SARI ÇALIK ve eşi HAKAN ÇALIK, sırt çantasını her sırtımıza aldığımızda sizi andık, buna emin olabilirsiniz.

   Yola çıktıktan sonra gezimizin ilk MADDİ destekçisi AYHAN SAĞLAM, gönderdiğin para bizi zengin etmedi ancak senin gönlünün ne kadar zengin olduğunu bize tekrar hatırlattı.

   Sri Lanka' da 1 gün bedava konaklamamızı sağlayan  arkadaşımız ve sıkı takipçimiz BİLAL  KAYHAN,  her günün dostu olduğunu bize gösterdin.

  Yine Sri Lanka' da, Hint Okyanusu kıyısında bize moral motivasyon olsun diye mükellef bir sofra kurduran NİHAL ÖZGÜVEN, bu zarif davranışınla bize hayatımız boyunca anımsayacağımız bir gece armağan ettin.

   Kuala Lumpur'da 5 gün bir rezidansta  bedava konaklamamızı sağlayan gezgin dostlarımız TUĞÇE  ERTAN ve GÖKAY MERİÇ (Kokla Dünyayı), bu desteğiniz bize hem yeni dostlar, hem de eşsiz bir deneyim kazandırdı.

   Web sitemizin hazırlanmasında verdiği karşılıksız destekle yolda kafamızın ve gönlümüzün rahat olmasını sağlayan HALİL İBRAHİM ALTUNTAŞ, bizim için zor olanı kolaylaştırman moralimizi artırdı.

  Ve beğenileriyle, yorumlarıyla, paylaşımlarıyla gezimiz boyunca bizi yalnız bırakmayan facebook-instagram takipçilerimiz, siz olmasaydınız bu gezi eksik kalırdı, bu kesin... Gezi motivasyonumuz her düştüğünde bizi yerden kaldırdı yorumlarınız... Suya dalarken nefes, dağa çıkarken destek oldu. Manevi anlamda hiç yalnız hissetmedik sayenizde...

   Gezimiz boyunca  esirgemediğiniz destekleriniz için hepinize TEŞEKKÜR EDERİZ.  Bir dahaki gezilerde geniş ailemizin daha da genişlemesi dileğiyle...

 

                                                                                           PABUCUMUN GEZGİNİ

                                                                                                    Deniz&İsmail
Mehmet Güneş İzcioğlu
22.10.2016 11:28
Bir katkım olduysa ne mutlu bana. Sizinki cesaret gerektiren bir etkinlikti, tebrikler...
Toplam 1 Yorum.

Reklam Alanı

Bu sitede bulunan tüm içerik ve görsel materyal izinsiz kullanılamaz.